Jednostki

2 Starogardzka Drużyna Harcerska  im. księcia Józefa Poniatowskiego

Drużynowa: phm. Wiktoria Guz, e-mail: wiktoria.guz@zhp.net.pl, Facebook

3 Wodna Drużyna Harcerska im. króla Jana III Sobieskiego

Drużynowa: Hanna Połom, e-mail: hanna.połom@zhp.net.pl, Facebook

4 Drużyna Harcerska „Leśni Ludzie” im. Marii Rodziewiczówny

Drużynowa: Klaudia Burczyk, e-mail: klaudia.burczyk@zhp.net.pl, www: 4dhlesniludzie.blogspot.com, Facebook

5 Starogardzka Drużyna Wędrownicza

Drużynowa: H.O. Marzena Fandrejewska, e-mail: marzena.fandrejewska@zhp.net.pl, www: 5sdw.zhp.net.pl, Facebook

6 Gromada Zuchowa „Ogniki”

Drużynowa: Klaudia Paszkowska, e-mail: klaudia.paszkowska@zhp.net.pl, www: 6gz.zhp.starogard.pl, Facebook

7 Próbna Gromada Zuchowa w Pogódkach

Drużynowa: Emilia Gdaniec

8 Próbna Gromada Zuchowa w Skarszewach

Drużynowa: Monika Wojciechowska, e-mail: monika.wojciechowska@zhp.net.pl, Facebook

9 Wodna Gromada Zuchowa

Drużynowa: Eliza Wojewódka, e-mail: eliza.wojewodka@zhp.net.pl, Facebook

10 Drużyna Harcerska „Wilki” w Skarszewach

Drużynowy: ks. phm. Rafał Zachmielewski, e-mail: rafal.zachmielewski@zhp.net.pl, Facebook

11 Drużyna Harcerska Nieprzetartego Szlaku

Drużynowa: phm. Monika Aleksandrowicz, e-mail: samotnywilk@poczta.onet.pl,

12 Próbna Gromada Zuchowa „Niewidoczni Podróżnicy”

Drużynowy: Paweł Meller, e-mail: pawel.meller@zhp.net.pl, Facebook

15 Drużyna Harcerska w Godziszewie im. Zawiszy Czarnego

Drużynowa: dh. Wiesława Freitag, e-mail: w.freitag@wp.pl, Facebook

16 Drużyna Harcerska „Tambylcy” im. Szarych Szeregów

Drużynowy: phm. Michał Hinc, e-mail: michal.hinc@zhp.net.pl, Facebook

Harcerski Klub Ratowniczy

Przewodniczący: H.O. Szymon Flissikowski, e-mail: szymon.flissikowski@gmail.com,

Harcerski Klub Specjalności Obronnej „VIS”

Szef klubu: phm. Andrzej Aleksandrowicz, e-mail: samotnywilk@poczta.onet.pl/ wyprawa_bordo@outlook.com