Spotkanie z Edytą Ropek

18 października 2011 info

No i mamy zakończony projekt „By uniknąć zgubnej nudy, sportu podejmiemy trudy”, który jest współfinansowany przez Komisję Europejską w ramach programu „Młodzież w działaniu”. Efektownym zakończeniem projektu było spotkanie z Edytą Ropek. Tradycyjnie napiszę: kto nie był niech żałuje. Bardzo fajne spotkanie z osobą która jest tak niezwykła a jednocześnie tak fantastycznie zwyczajna. Dziękujemy Edyto!
Dziękujemy również Michale i cały Zespole Projektu. Kolejny raz pokazaliśmy że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych i że jak na przykład Budyń sobie umyśli, to ściągniemy do Starogardu trzykrotną zdobywczynię Pucharu Świata :)) Pamiętam moment gdy otrzymaliśmy informacje że projekt „przeszedł” i pomyślałem „to mamy drobny problem”, bo jednak trzeba będzie ściągnąć nieświadomą jeszcze niczego Edytę Ropek. Ale udało się, chyba ku obopólnej satysfakcji, patrząc na zdjęcia:

Dwie Gwiazdy: zaproszona i nasza lokalna:))

Komendant

 

 

 

Prelekcja, pokaz multimedialny, pokaz wspinania w wykonaniu trzykrotnej Mistrzyni Świata, a wszystko za darmo, w hali OSiR dnia 27 października od godz.17.
Edyta Ropek przyjęła zaproszenie starogardzkiej Komendy Hufca ZHP. Harcerze realizują bowiem projekt pn. „By uniknąć zgubnej nudy, sportu podejmiemy trudy”, który jest współfinansowany przez Komisję Europejską w ramach programu „Młodzież w działaniu”. Celem projektu jest m.in. popularyzacja wspinaczki wśród młodych mieszkańców miasta, jako sposobu na nudę i sprawność fizyczną.
Więcej o Edycie Ropek tu: www.edytaropek.pl