Zlot Czernica 2011

24 sierpnia 2011 info

 

No i wróciliśmy ze Zlotu Chorągwi Gdańskiej w Czernicy, którym nasza Chorągiew podsumowała obchody 100 – lecia harcerstwa. Hufiec nasz zaprezentował się bardzo dobrze, dostaliśmy nagrodę za najlepszą pionierkę obozową (do obejrzenia w galerii), zajęliśmy drugie miejsce w głosowaniu wszystkich uczestników na najlepszą prezentację hufca i trzecie miejsce w konkursie piosenki. Chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom za udział i bardzo dobre reprezentowanie hufca. Wielkie podziękowania należą się również drużynowym i ich przybocznym, dzięki którym drużyny sprawnie wykonywały wszystkie zadania.

Gratuluję dh Wiktorii Guz mianowania na funkcję drużynowej 2 Starogardzkiej Drużyny Harcerskiej im. księcia Józefa Poniatowskiego, oraz dh Monice Michnie otrzymanej od Komendantki Chorągwi Odznaki Zasłużony Instruktor Gdańskiej Chorągwi ZHP.

Życzę wam aby doświadczenia zebrane na Zlocie i pomysły, zabawy i pląsy podejrzane u harcerzy z innych hufców, zaowocowały w dalszej pracy drużyn, bo Hufiec jest silny siłą swoich drużyn.

Komendant Hufca